Párty a večírky

Uspořádejte si svůj ideální večírek dle svých představ

Firemní večírky můžou být občas pěkná nuda. Vybere se nevhodné místo, špatná hudba a ani několik lahví dobrého vína takovou party zkrátka nezachrání. Co kdybyste si ale mohli Váš večírek do detailů naplánovat a nikdo Vás při tom neomezoval? Jak by takový večírek vypadal?

Zamyslete se nad tím a poté svůj plán zrealizujte. Ty obtížnější věci nechte klidně na nás. Právě v Cubana baru se totiž snažíme vyjít vstříc ve všech směrech, už třeba jen v tom ohledu, že neplatíte žádný pronájem. Můžeme Vám pomoci uspořádat menší či větší akci přesně podle Vašich představ.

Bar je rozdělený na několik částí, což Vám umožní vybrat si místo podle Vaší chuti a stylu večírku. Chcete být v centru dění? Nejspíš upřednostníte horní část baru, která je větší a živější, přímo u hlavního baru. Rádi byste na večírku tancovali? Dole na vás čeká parket, také s barem, a právě dolní část baru je pro večírky menší skupiny lidí ideální.

Vašim představám se meze nekladou, my pouze rádi s přípravou pomůžeme. Na přání zajistíme i raut, menší či větší (viz fotogalerie), dle domluvy. Až večer pokročí, na tanečním parketu spálíte po rautu nově získané kalorie.

Cubana bar je vyhledávaným podnikem například pro rozlučky se svobodou, pokud tedy hledáte místo (nejen) pro tuto událost, zastavte se u nás a zarezervujte si termín již dnes. Můžeme slíbit, že uděláme vše proto, abyste na večírek nikdy nezapomněli a rádi na něj vzpomínali.